جوشان مسافرت قاچاقچی کشف تریاک کشف مواد مخدر

جوشان: مسافرت قاچاقچی کشف تریاک کشف مواد مخدر کشف 90 کیلو گرم تریاک استان مرکزی پلیس مبارزه با مواد مخدر حمل مواد با پوشش مسافرت خانگی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پاسخ کشور عزیزمان ایران به درخواست مذاکره آمریکا , گفت‌و گوی تلویزیونی رئیس‌جمهوری با مردم

رئیس‌جمهوری کشور عزیزمان ایران در پاسخ به درخواست‌های رییس جمهور آمریکا جهت مذاکره یادآورشد: همزمان با تحریم، مذاکره چه معنایی می‌خواهد داشته باشد.

پاسخ کشور عزیزمان ایران به درخواست مذاکره آمریکا , گفت‌و گوی تلویزیونی رئیس‌جمهوری با مردم

گفت و گوی تلویزیونی مدیر جمهوری با مردم؛ پاسخ کشور عزیزمان ایران به درخواست مذاکره آمریکا

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهوری کشور عزیزمان ایران در پاسخ به درخواست های رییس جمهور آمریکا جهت مذاکره یادآورشد: همزمان با تحریم، مذاکره چه معنایی می خواهد داشته باشد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی شامگاه دوشنبه در گفت وگوی تلویزیونی خود با مردم در پاسخ به پرسشی راجع به ارائه پیشنهاد مذاکره بدون پیش شرط از سوی رییس جمهوری آمریکا، اظهار کرد: مردم ما در طول سال های قبل تجربه بسیار خوبی هم از مقامات آمریکایی و هم از دولتمردان کشور عزیزمان ایران دارند.

پاسخ کشور عزیزمان ایران به درخواست مذاکره آمریکا , گفت‌و گوی تلویزیونی رئیس‌جمهوری با مردم

وی افزود: کسانی که امروز در کشور عزیزمان ایران دولت را در اختیار دارند کسانی هستند که از ابتدا شعارشان تعامل، مذاکره، گفت وگو و میز مذاکره بوده و با همین مبنا هم تاکنون پیش رفته اند و حتی با آمریکایی ها و سایر کشورها مذاکره کرده اند و در طول دو سال به صورت مداوم در مذاکرات به نتیجه ای رسیدند که کم و بیش آمریکا نیز آن را اجرا می کرد و سایرین زیاد به آن متعهد بودند و کشور عزیزمان ایران نیز کاملا به آن تعهد داشت.

رییس جمهوری گفت: کسی که ادعا می کند و می گوید من میل به به مذاکره دارم باید بداند مذاکره مبنایی دارد و نخستین آن صداقت است که دو طرف باید به صداقت باور بداشته باشند، دومین مبنای مذاکره به نتیجه رسیدن مذاکره هست. کسی که امروز ادعای مذاکره می کند کسی است که بدون مذاکره از تعهدات بین المللی از معاهده پاریس گرفته تا دیگر معاهدات تجاری خارج شده است است.

رئیس‌جمهوری کشور عزیزمان ایران در پاسخ به درخواست‌های رییس جمهور آمریکا جهت مذاکره یادآورشد: همزمان با تحریم، مذاکره چه معنایی می‌خواهد داشته باشد.

روحانی ادامه داد: مخاطب این حرف ها دولت کشور عزیزمان ایران نیست که بخواهد به این پیشنهاد جواب دهد. آنها نیز به ما در این مذاکره خطاب نمی کنند به علت اینکه آنها از نتیجه مذاکره خارج شدند و کسی که ادعای مذاکره می کند باید نشان دهد که واقعا می خواهد با مذاکره مساله حل شود؛ همزمان با تحریم، مذاکره چه معنایی می خواهد داشته باشد.

این خبر تکمیل می شود.

واژه های کلیدی: ایران | مذاکره | آمریکا | آمریکایی | مقامات آمریکا | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog