جوشان مسافرت قاچاقچی کشف تریاک کشف مواد مخدر

جوشان: مسافرت قاچاقچی کشف تریاک کشف مواد مخدر کشف 90 کیلو گرم تریاک استان مرکزی پلیس مبارزه با مواد مخدر حمل مواد با پوشش مسافرت خانگی

گت بلاگز بازار خودرو خودروی نیسان جوک، جایزه بزرگ خریداران خوش شانس محصولات نیسان

به گزارش روابط عمومی شرکت دنیا نوین آریا، این شرکت در نظر دارد تا به مناسبت رونمایی از محصول تازه نیسان ایکس تریل 2018، به 100 خریدار اول از مشتریان که به صو

خودروی نیسان جوک، جایزه بزرگ خریداران خوش شانس محصولات نیسان

خودروی نیسان جوک، جایزه بزرگ خریداران خوش شانس محصولات نیسان

عبارات مهم : جایزه

به گزارش روابط عمومی شرکت دنیا نوین آریا، این شرکت در نظر دارد تا به مناسبت رونمایی از محصول تازه نیسان ایکس تریل 2018، به 100 خریدار اول از مشتریان که به صورت نقدی از خودروهای این شرکت که مشمول بر نیسان جوک و نیسان ایکس تریل می باشد، از تاریخ 8 اردیبهشت لغایت 15 اردیبهشت ماه در تمامی شعب و نمایندگی های سراسر کشور خرید کنند، طی یک قرعه کشی که در مراسم رو نمایی نیسان ایکس تریل که در روز یکشنبه مورخ 16 اردیبهشت برگزار خواهد شد، یک دستگاه خودروی نیسان جوک اسکای پک به ارزش یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال به عنوان جایزه تقدیم کند. این مراسم به صورت زنده از صفحه رسمی اینستاگرام و وبسایت شرکت دنیا نوین آریا، نماینده رسمی نیسان ژاپن در کشور عزیزمان ایران و همینطور وبسایت آپارات در روز 16 اردیبهشت پخش خواهد شد.

نیسان ایکس تریل پرفروش ترین مدل شاسی بلندهای نیسان به تازگی مدل تازه خود را در بازارهای جهانی معرفی کرده هست. شرکت دنیا نوین آریا، نماینده رسمی نیسان ژاپن در ایران، بعد از عملکرد موفق مدل 2017 این خودرو، مدل 2018 نیسان ایکس تریل تازه را نیز همگام با بازارهای جهانی روز 16 ماه اردیبهشت در کشور رونمایی و عرضه کند. همچنین پیش فروش این ماشین به وسیله این شرکت به تعداد و در وقت محدود از روز شنبه 8 اردیبهشت شروع شده است است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات زیاد در مورد جایزه و این طرح فروش می توانند به وبسایت این شرکت به نشانی www.jna-nissan.ir و یا نمایندگی های مجاز فروش شرکت دنیا نوین آریا مراجعه فرمایند.

خودروی نیسان جوک، جایزه بزرگ خریداران خوش شانس محصولات نیسان

واژه های کلیدی: جایزه | نیسان | محصولات | اردیبهشت | ماه اردیبهشت | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog